Keramická kamna THORMA představují moderní a inovativní způsob vytápění, který nabízí vysokou účinnost spalování, nízké emise a elegantní design.

Hodí do moderních interiérů a vytváří pohodovou atmosféru. Kamna jsou k dispozici v různých designech a provedeních, takže si můžete vybrat to nejlepší pro váš interiér. Kamna jsou vyrobená z prvotřídní keramiky, což zajišťuje rozptyl tepla po místnosti. Tento moderní způsob topení je nejen šetrný k životnímu prostředí, ale také šetří vaši peněženku díky vysoké účinnosti a snížené spotřebě paliva. Vysoká účinnost spalování je další výhodou. Kamna jsou navržena tak, aby minimalizovala ztráty tepla a zlepšila se tak účinnost spalování. Spotřeba paliva je díky této vlastnosti nízká a kamna se snadno udržují.

Díky vysoké účinnosti spalování je také minimalizováno množství vypouštěných emisí. Keramická kamna jsou tak šetrná k životnímu prostředí a pomáhají minimalizovat znečištění ovzduší. Keramická kamna jsou velmi snadno ovladatelná a nastavitelná. Díky této vlastnosti si můžete snadno upravit výkon kamen tak, aby byla vytápěna pouze ta místnost, kterou potřebujete. Můžete tak ušetřit náklady na topení.

Jestliže hledáte moderní a efektivní způsob topení, neváhejte se na nás obrátit a my vám rádi pomůžeme s výběrem a instalací keramických kamen do vašeho domova.

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám!

FLAMEN Czech Republic, s.r.o.

TEL: +420 517 070 138
EMAIL: flamen@flamen.cz
ADRESA: Zengrova 2009/12, 160 00 Praha 6

    Jméno a příjmení *

    E-mail *

    Vaše zpráva

    * Povinná pole
    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby společnosti Google.